• تلفن: 86083596
  • ایمیل: info@niksa.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

خدمات بازسازی

انواع روش های بازسازی ساختمان


روش های بازسازی ساختمان به طور کلی شامل دو نوع است:

۱) روش بازسازی ساختمان از نظر فنی و تاسیسات و برق

از این روش در مواقعی استفاده میکنیم که بازسازی ساختمان شما جنبه ی فنی دارد .یعنی به هر دلیلی ساختمان شما دچار آسیب هایی در لوله کشی ساختمان و دستگاه های سرمایشی و گرمایشی و غیره شده است؛ و یا کابینت آشپزخانه ها نیاز به بازسازی کابینت و تعمیرات خود را دارد. که در این صورت ممکن است تعویض کابینت هم اعمال شود.

در واقع این روش هنگامی صورت می گیرد که ساختمان به دلایل فنی و کارایی و در حالت اجبار نیاز به بازسازی ساختمان دارد.

۲) بازسازی ساختمان سبکی

در این روش همانطور که از اسمش هم مشخص است بازسازی کاملا سبکی صورت می گیرد و شما می خواهید سبک منزل خودتان را از حالت قدیمی به مدرن و جدید تغییر دهید که بسته به نوع متریال خانه شما این تغییرات اعمال می شود. مثلا تعویض پنجره ها به پنجره دوجداره و یا تغییر آشپزخانه معمولی به آشپزخانه اپن و استفاده از جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه.

بازسازی سقف و هالوژن یندی و قفسه بندی و  ایجاد وسایل دکوری که طراحی می شود در واقع تغییر سبک است که بر اساس سلیقه مشتری اعمال می شود. شاید شما دوست داشته باشد سبکی مدرن داشته باشید که در اینصورت طراحی مدرن صورت میگیرد.

طراحی در روش های بازسازی ساختمان:

پس از بازدید و انتخاب روش بازسازی ساختمان، طراحی آن را باید انجام دهیم .در بخش طراحی اگر بازسازی صرفا فنی باشد، معمولا نیاز به طراحی خاصی نداریم و فقط ایرادات ساختمان بررسی می شود.

  • اگر در بخش بازسازی سبکی باشد، مراحل طراحی به شرح زیر خواهد بود:
  • طراحی کابینت آشپزخانه، طراحی سقف های کاذب، طراحی دکوراسیون داخلی برای چیدمان منزل.
  • طراحی اتاق ها و دیوارها و استفاده از انواع کاغذ دیواری ها و یا دیوار پوش ها و.
  • طراحی کف ساختمان و استفاده از انواع کفپوش ها و لمینت ها و خیلی از گزینه های دیگر.

کلیه این طراحی ها، بنا بر خواسته مشتری انجام شده و پس از تایید نهایی نقشه ها از سوی مشتری کارهای اجرایی بازسازی شروع می گردد.